Kaštieľ Šalgovce

Barokový kaštieľ Šalgovce bol postavený za čias panovania Márie Terézie. V 19. storočí bol prestavaný do klasického štýlu a v 20. storočí bol využívaný obcou na spoločenské podujatia ako kultúrny dom. V roku 2005 bol predaný kaštieľ do rúk rodine Darellovcom z UK, ktorý ho kompletne zrekonštruovali a darovali mu druhý dych. Ku kaštieľu patrí aj záhrada a nádvorie. Kaštieľ sa využíva na rôzne podujatia ako sú svadby, eventy, školenia, rodinné oslavy.

Ubytovanie v romantickom prostredí kaštieľa Šalgovce

Barokový kaštieľ sa nachádza neďaleko známeho kúpeľného mesta Piešťany. Ubytujte sa v 2j-lôžkových, 3-lôžkových izbách alebo apartmáne s možnosťou objednania raňajo, obeda, večere. Radi Vám, po predchádzajúcej dohode, zabezpečím program. Maximálna kapacita ubytovacieho zariadenia je 23 osôb. Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľna s toaletou. 

Kaštieľ Šalgovce je ideálnym miestom pre Vašu svadbu, rodinnú oslavu, firemný večierok alebo akúkoľvek inú spoločenskú akciu. Možnosť usporiadania kongresu do 25 osôb. Potrebnú techniku zabezpečíme po predchádzajúcej dohode. 

Wellness - kúpele Piešťany. S ochotou Vám zabezpečíme transfer z a do kúpeľného mesta vrátane procedúr a terapíí, ktoré kúpele Piešťany poskytujú. 

Rezervačný formulár

Vyplnený formulár bude odoslaný priamo do ubytovacieho zariadenia
 bez navýšenia ceny.

Recenzie ubytovania